jak vložit fotku či obrázel do rámečku

jak na rámeček -krok první
otevřu si nový list a dám rozměr 800x600,může si dát každý jaký chce ,převážně se ovšem dělá tento rozměr.Pozadi si můžu dát hned na začátku v tabulce kde zadávám rozměr ,a to tak že zakliknu kolonku -vzor pro pozadí,nebo si kyblíkem v pravo na panelu vyleju barvu jakou chci .Po pravé straně si kliknu na o´bdélník či jaký budu chtít tvar -kliknu doprostřed pole 2x a táhnu myší tvar jaký chci ,u toho myslete na to jaký otvor bude vhodný a hlavně jak velký.Až mám označeno klinu do toho označeného pole pravým tlačítkem a dám vyjmout a na klávesnici tlačítkem - esc -; zruším označení. Tak otvor na fotku už máme a ted jak to vylepšit? Na libovolné místo kam chci vložím jakýkoliv malý obrázek nebo gif .. Mám otevřený rámeček na kterém pracuji,po té dám-otevřít a v okně vyberu obrázek,na ten kliknu pravým tlačítkem a pak kliknu na rámeček pravým tl a dám vložit,dvojitým kliknutím si ho chytnu a posunu kam chci, lze posunout i kursorem.Obrázky na rámečky dáváme dle potřeby záleží pro koho jej děláme,pro děti dáváme dětské motiy,pro pány dáváme ženské nebo auta a pro ženy květiny či mužské náměty

 

 

krok druhý jak vložit foto do rámečku krok druhý

 

 

otevřeme si fotku kterou jsme zmenšili na 800X600 pak si otevřeme rámeček ,do kterého budeme vkládat fotku či jiný obrázek. Na misto kam vložíme obrázek klikneme kouzelnou hůlkou ,prázdné místo se nám jakoby zvýrazní .Pak překlikeme na fotku klepneme na ni,pravým tlačítkem myši klikneme a zadáme kopírovat,pak klikneme na místo které se nám vlní ,a dáme vložit do výběru .A pak už si je fotku posuneme a upravíme popř zmenšíme či zvětšíme.
online:
Photo Flipbook Slideshow Maker
Měření dostupnosti z webu webber.cz
Fotobanka Pixmac

Fotobanka Pixmac nabízí levné fotky od 25Kč.
Pixmac je největší česká mikrofotobanka s více než 10 miliony fotografií, ilustrací a vektorů. Nákup do 3 minut bez nutnosti registrace.
Nejkomfortnější, nejpřívětivější a nejrychlejší fotobanka vůbec. Nákup fotografií a vektorů bez registrace do 3 minut!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one